A plus Ataköy AVM
A Plus AVM Ataköy

A Plus Eğlence

Eğlence

BECERİKLİ ELLER ATÖLYESİ

Türkiye'de ilk ve tek özel olarak, çocukların ince motor gelişimine destek olmak için tasarlanan eğitsel panolar, Tiny Handy Board işbirliği ile 21-23 Haziran'da A Plus Avm'de! Zemin katta gerçekleşecek Becerikli Eller Atölyesi'ne tüm minikler davetlidir

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN!

Koca yürekli babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun!

A PLUS AVM RAMAZAN ŞENLİĞİ

Semazenler, Gölge Oyunları, Meddah, Geleneksel Sahne Şovları, Çocuk Atölyeleri ve dahası bu yıl yeniden muhteşem Ramazan Şenliği ile Cuma,Cumartesi ve Pazar günleri A Plus Avm'de sizleri bekliyor.

FATMA TURGUT A PLUS AVM'DE

Fatma Turgut, 28 Mayıs saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

ANADOLU ATEŞİ SANAT ATÖLYELERİ- MAYIS PROGRAM

A Plus Avm'de minikler Mayıs ayı boyunca 14:00-18:00 saatleri arası zemin kattaki Anadolu Ateşi Sanat Atölyelerinde birbirinden yaratıcı ve eğlenceli atölyeler ile buluşuyor!

BABY&KİDS DERGİSİ "MOTHER DAY"

Baby&Kids dergisi "Mother Day" etkinliği Aslı Tandoğan moderatörlüğünde 25 Mayıs Cumartesi Günü saat 14.00-15.00 arasında A Plus Avm'de! Tüm aileler Zemin kattaki etkinlik alanımıza davetlidir.

ERSAY ÜNER A PLUS AVM'DE

Ersay Üner, 23 Mayıs perşembe saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

AYDIN KURTOĞLU A PLUS AVM'DE

Aydın Kurtoğlu, 16 Mayıs perşembe saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

CEMİL DEMİRBAKAN A PLUS AVM'DE

Ceml Demirbakan, 9 Mayıs perşembe saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

KAHRAMAN DENİZ A PLUS AVM'DE

30 Nisan Salı günü saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz Kahraman Deniz. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

ANADOLU ATEŞİ SANAT ATÖLYELERİ- NİSAN PROGRAM

A Plus Avm'de minikler Nisan ayı boyunca 14:00-18:00 saatleri arası zemin kattaki Anadolu Ateşi Sanat Atölyelerinde birbirinden yaratıcı ve eğlenceli atölyeler ile buluşuyor! 14.04.2019 Uçurtma Atölyesi 21.04.2019 Anadolu Ateşi Okulu-Kıvılcım Dans gösterisi 28.04.2019 Kübik İsimler Atölyesi

23 NİSAN ŞENLİK

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minikler ve her yaşta çocuk olanlar A Plus Avm’de eğlenecek! 14:00-18:00 saatleri arasında Renkli Bando ve Pantomim gösterileri eşliğinde sürprizlerle eğlenirken; Anadolu Ateşi Sanat Okulu atölyesinde kutlama kartları hazırlayacağız. Tüm ziyaretçilerimizi zemin kat etkinlik alanımıza bekleriz.

MANUŞ BABA A PLUS AVM'DE

18 Nisan Perşembe günü saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz Manuş Baba. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

NEV A PLUS AVM'DE

11 Nisan Perşembe günü saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz Nev. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

6. TUR SATRANÇ TURNUVASI

A Plus Avm Satranç Turnuvası’nda 6. Tur Başlıyor! Satranç sporuna destek veren ve kıyasıya mücadelelerin mekânı olan A Plus Avm, 6-7 Nisan 2019 tarihlerinde 6.kez Satranç Turnuvasına ev sahipliği yapıyor. Turnuva kontenjanı toplamda 100 sporcu kontenjanlı olup istanbul.tsf.org.tr internet sitesinde online kayıtlar 28 Mart saat 20.00 itibari ile başlayacaktır. http://istanbul.tsf.org.tr/turnuva-haberleri/kucukler-satranc/2608-a-plus-avm-6-satranc-turnuvasi Kıyasıya taktik ve mücadele dolu bu turnuva için tüm çocukları ve ailelerini 6-7 Nisan'da A Plus Avm’ye bekliyoruz.

İREM DERİCİ A PLUS AVM'DE

4 Nisan Perşembe günü saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz İrem Derici. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

SANAT ATÖLYELERİ-MART PROGRAM

A Plus Avm'de minikler Mart ayı boyunca 14:00-18:00 saatleri arası zemin kattaki Anadolu Ateşi Sanat Atölyelerinde birbirinden yaratıcı ve eğlenceli atölyeler ile buluşuyor! 03.03.2019 Anadolu Ateşi Dans Gösterisi 10.03.2019 Çiçek Tasarım Atölyesi 17.03.2019 Rüzgar Gülü Yapımı 24.03.2019 Tırtıl Yapımı Atölyesi 31.03.2019 Kelebek Yapımı Atölyesi

ONUR METE A PLUS AVM'DE

28 Mart Perşembe günü saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz Onur Mete. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

VEDAT SAKMAN A PLUS AVM'DE

21 Mart Perşembe günü saat 17.00'de A Plus Avm Joy Türk Stüdyosu'nda canlı yayın konuğumuz Vedat Sakman. Ahmet Kamil Taşkın ile Akşamüstü Sohbetleri programının keyifli sohbetine ortak olmak için zemin kattaki stüdyo alanımıza davetlisiniz.

BODY ART KADINCA SERGİ

İspirtohane Kültür ve Sanat Merkezi Gökhan Uğur öğrencilerinin "BODY ART KADINCA" resim ve asamblaj sergisi 4-10 Mart arasında A Plus Avm 1. Katta...Tüm misafirlerimiz davetlidir.