Hakkımızda

Açıldığı 14 Nisan 2010 yılından bu yana stil sahibi, marka algısı yüksek, zengin damak tadına sahip lezzetler sunan, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile kendini sürekli geliştiren, yüksek sosyal sorumluluk bilinci ile “Keyifli Alışverişin Adresi” sloganı ile yola çıkan A Plus AVM, alışveriş konseptine yepyeni bir soluk getirmek amacı ile alışveriş anlayışında fark yaratan hizmetini ve seçkin markaları tüketiciyle buluşturmaktadır.

A Plus AVM 28.000 m 2 kiralanabilir alana sahip 120 mağaza ile hizmet vermektedir. 2.266 m2 alanı ile Mac One Spor Salonu, 2.500 m 2 satış alanı ile 3M Migros, Beymen, Beymen Club, Paul & Shark, United Colors Of Benetton, Superstep, Desa, İpekyol, Gant, Columbia, Lacoste, Mango, Marks & Spencer, Dore Music, Network, Roman, U.S Polo A.S.S.N., Caffe Nero, Samsonite, Midpoint, Big Chef’s, Namana, Tchibo projenin ana kiracıları arasında yer almaktadır.

İşletmesi MARS Entertainment Group tarafından yapılan 2 Gold Class ve Özel Lounge alanına sahip 10 salonlu Paribu Cineverse sinema alanı ve 650 m 2 ‘lik teras alanıyla dikkat çeken A Plus AVM hizmetleriyle birçok alanda fark yaratmaktadır.

Hizmetlerimiz

DANIŞMA

ATM

MESCİD

REVİR

VALE HİZMETİ

OTOPARK

TERAS ALANI

KAYIP EŞYA

BEBEK BAKIM ODASI

TEKERLEKLİ SANDALYE

EVCİL HAYVAN DOSTU

ŞARJ DOLUM NOKTASI